Björn Brusewitz grafiska blad

441542

BJÖRN BRUSEWITZ (Sverige, född 1948) (5), grafiska blad, signerade och daterade, varieriande tekniker och mått

Rum 9, Vagga 4

Björn Brusewitz grafiska blad

Budhistorik (3 bud)

3069928
3078724
3069928

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.