Oljemålning kvinnoporträtt

441541

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Flicka med blommor, olja på duk, ca 52x43 cm

Krackeleringar, färgbortfall, duklagning, märken

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Oljemålning kvinnoporträtt

Budhistorik (16 bud)
3086494
3 600
3086496
3 400
3086494
2 600
3086495
2 400
3086494
1 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.