Henri Goetz Fransk konst

441539

HENRI GOETZ (1909-1969): Compostion, signerad Goetz, 96/100, etsning, ca 31x34 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Henri Goetz Fransk konst
Budhistorik (3 bud)

3093304
3088606
3085714

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.