Engelsk skola oljemålning

441530

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Landskapsmotiv med ruin, olja på duk, ca 51x76 cm

Krackeleringar, duklagning samt retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Engelsk skola oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3086442
3086441
3085715

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.