James Coignard olja Fransk konst

441524

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): "Le petit jardin", signerad J Coignard, olja på duk, 30x60 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Budhistorik (6 bud)
3094244
5 000
3094200
3092438
1 800
3090654
1 700
3090652

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.