Oscar Hernandez Soriano oljemålning

441522

OSCAR HERNANDEZ SORIANO (född 1944): Flicka under träd, signerad, olja på duk, ca 86x66 cm

Fack 3

Budhistorik (10 bud)
3086386
900
3086036
850
3085260
3082407
600
3082306
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.