Orientmatta Kaukasisk

441515

ORIENTMATTA, semiantik, kaukasisk, ca 230x90 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta Kaukasisk

Budhistorik (15 bud)
3098903
3096169
950
3094020
900
3096167
900
3094020
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.