Ram 1900-tal

441497

RAM, 1900-tal, med pastellage, innermått ca 82x149 cm, yttermått ca 110x178 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Ram 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
3086481
700
3086340
650
3086480
650
3086340
600
3086255
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.