Picasso Le Bouquet

441496

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, ca 61x45 cm

Fack 12

Picasso Le Bouquet
Budhistorik (63 bud)
3086595
14 500
3086592
14 000
3086592
13 500
3086591
13 000
3086591
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.