Illustrationer/litografier

441481

ILLUSTRATIONER/LITOGRAFIER, 12 st, av bl a Paul Gavarni,1800-tal, 11 oramade, 1 ramad

Fläckar, hanteringsveck

Diverse, Konst, Grafik

Illustrationer/litografier

Budhistorik (1 bud)

3073058
2017-02-14 01:19:32

2017-02-19 kl 15:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.