Mortel

441477

MORTEL med stöt/pistill, 18/1900-tal, kolmårdsmarmor, lyfthandtag, höjd ca 18 cm

Slitage, mindre nagg

Diverse, Samlarobjekt

Rum 7

Mortel

Budhistorik (10 bud)
3074668
3073427
3072554
3072554
3070750
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.