Klockställ

441470

KLOCKSTÄLL, 11 st, 18/1900-tal, varierande modeller, material och utförande bl a nyrokoko jugend, höjd ca 8-28 cm

Slitage, skador, delar saknas

Diverse

Monter 27

Klockställ

Budhistorik (2 bud)

3081610
3081608

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.