Drottning Victoria fotografi autograf

441463

FOTOGRAF, AUTOGRAF DROTTNING VICTORIA, ram i förgylld metall krönt med krona, kulfötter, fasettslipat glas, otydlig påskrift med datering, total höjd ca 21 cm

Glas med nagg, fotografi blekt

Böcker/Kartor, Fotografier, Diverse

Budhistorik (16 bud)
3085679
3085825
3085679
950
3085824
900
3085679
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.