Jordi Arkö

441459

JORDI ARKÖ (född 1951), Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Rum 11

Jordi Arkö

Budhistorik (7 bud)
3085154
3085150
2 800
3085152
2 600
3085150
2 400
3084203

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.