Sybord på pelarfot 1800-tal

441455

SYBORD på pelarfot, 1800-taets andra hälft, nyrokoko, valnötsfaner, höjd ca 75,35c59 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen

Rum 8

Sybord på pelarfot 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3084336
3083776
3070647

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.