Johannes Olsson färglitografi

441447

OLSSON, Johannes (född 1945): Kuber, signerad Johannes O, EA, färglitografi, 85x60 cm

Fack 24

Johannes Olsson färglitografi

Budhistorik (10 bud)
3084255
3084250
1 600
3084249
3084220
3083894

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.