Johannes Olsson oljemålning

441445

JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, signerad Johannes O, olja på duk, 35,5x26 cm

Fack 32

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3084353
3 200
3084309
3084309
2 600
3084308
3084251

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.