Bordspendyl senempire

441444

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, brons, förgylld, krönt av sittande flicka, urtavla med romerska siffror, höjd ca 30, 23x7 cm, pendel finns

Urtavla med skador, nyckel och attribut saknas

Klockor/Ur

Bordspendyl senempire

Budhistorik (7 bud)
3085181
3085179
950
3085177
900
3085174
850
3085173

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.