Georges Laporte oljemålning Fransk konst

441428

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Kustbild med segelbåt, signerad G. Laporte, även signerad a tergo, olja på duk, ca 33x41 cm

Rum 1

Budhistorik (30 bud)
3084803
6 200
3084817
6 000
3084803
5 800
3084814
5 600
3084803
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.