Max Walter Svanberg offset

441421

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): "Nattens nyckfulla lustar", signerad och daterad Max Walters 71 i trycket, offsettryck, bildyta ca 59x46 cm

Något vågig

Fack 14

Max Walter Svanberg offset
Budhistorik

2017-02-19 kl 15:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.