Bankfackslådor mässing och aluminium

441416

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Budhistorik (13 bud)
3093756
1 300
3097951
1 300
3093756
3097950
3093756

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.