Cecilia Ömalm Krajcikova

441414

CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA (född 1974): "Where Hundred Roots Are Silently Drinking", 2015, signerad på baksidan Cecilia Ömalm Krajcikova, digitalprint, bildmått 45x61cm, (totalt 60x80 cm), edition 10/100, auticitentskort medföljer

PROVENIENS: Absolut Art

Konst, Fotografi, Nutida

Fack 14

Cecilia Ömalm Krajcikova
Budhistorik (2 bud)

3085091
3071394

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.