Corneille färglitografi

441395

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och daterad Corneille -69, 125/125, färglitografi, bladmått ca 57x44 cm

Fack 6

Corneille färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3083833
1 400
3083632
1 300
3083331
3083285
3081968

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.