V Muresan oljemålning

441393

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): motiv med träd, signerad "V Muresan 93", olja på duk, ca 39x 44,5 cm

Krackeleringar

V Muresan oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3084700
2017-02-19 16:01:29

2017-02-20 kl 14:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.