Rysk skola marint motiv olja på duk

441381

RYSK SKOLA, Marint motiv, signerad, olja på duk, 31x53 cm

smärre tryckskada vänster kant mitten av motivet nära ramen

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Budhistorik (4 bud)

3083789
3073775
1 300
3072232
500
3072231

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.