Fiskbestick i silver AG Dufva

441371

FISKBESTICK, 12+12 st, silver, stämplade AGD, Stockholm 1920/30-tal, totalvikt ca 1260 g

Silver

Monter 24

Fiskbestick i silver AG Dufva

Budhistorik (3 bud)

3083584
3 400
3077237
3 200
3068392

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.