David Rönnberg akvarell

441370

DAVID RÖNNBERG (1881-1953): "Slotterflickan", motiv från Skåne, signerad D Rönnberg, akvarell på papper, bildyta ca 42x27 cm

Fack 2

David Rönnberg akvarell
Budhistorik (2 bud)

3083900
3083703

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.