Wiliam Lucas akvarell

441363

WILIAM LUCAS (England 1840-1895), kvinnoporträtt, signerad W Lucas, daterad 1880, bildmått ca 38x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Wiliam Lucas akvarell
Budhistorik (9 bud)
3083522
3084992
3083522
650
3084991
600
3083522
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.