Båt och flygplansmodeller

441355

MODELLFLYFPLAN, BÅTAR, huvudsak Wiking, 1930-50-tal, beståendea av 15 flygplan samt 22 båtar, metall och plast, ( de 2 största båtarna i trä), olika skalor

Dierse skador

Diverse, Leksaker

Monter 27

Båt och flygplansmodeller

Budhistorik (30 bud)
3081501
6 800
3086429
6 600
3081501
6 400
3086428
6 200
3081501
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.