Soldater Elastolin och Lineol

441351

ELASTOLIN SOLDATER, 1930-40-tal, bestående av: 6 muciserande, sittande, liggande med kikare resp. gevär, tamburmajor; medföljer 9 soldater från Lineol i mindre skala

Smärre skador

Diverse, Leksaker

Monter 27

Soldater Elastolin och Lineol

Budhistorik (7 bud)
3082327
650
3084727
650
3082327
600
3082787
550
3082327

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.