Angelica Wiik färglitografi

441347

ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, numrerad 13/290, färglitografi med glitter, ca 43,5 x 30 cm, oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (10 bud)
3074341
750
3075067
700
3074341
650
3075066
600
3074341
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.