Olle Nyman färgserigrafi

441346

OLLE NYMAN (1909-1999), Komposition, signerad, daterad och numrerad Olle Nyman -78, 69/250, färgserigrafi, bladstorlek ca 51x44 cm

Fack 27

Olle Nyman färgserigrafi
Budhistorik (12 bud)
3083722
750
3078297
700
3083507
700
3078297
650
3075098
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.