Angelica Wiik färglitografi

441345

ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, 58.5 x 43 cm; oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3083196
3079503
3083195
3079503
750
3076367
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.