Angelica Wiik, färglitografi

441344

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, 58,5 x 40 cm, oramad

Angelica Wiik, färglitografi
Budhistorik (20 bud)
3083895
1 800
3083158
1 700
3083158
1 300
3074333
3082406

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.