Bertil Wahlberg

441343

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Stadsmotiv, signerad och daterad Wahlberg Malmö -47, olja på pannå, ca 47x28 cm

Smärre repa

Tavelvagn 30

Bertil Wahlberg

Budhistorik (3 bud)

3084712
3084684
3084662

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.