Pokaler skål silver

441339

POKALER, 2 st., SKÅL, GRÄDDKANNA, silver, bl.a. CG Hallberg och GAB, gräddkannan 1856, övriga föremål 1900-talets första hälft, höjd ca 7-21 cm, vikt ca 725 g

Visst slitage, ena pokalen med gravyr

Silver

Monter 9

Pokaler skål silver

Budhistorik (8 bud)
3083590
3077260
1 900
3077260
1 800
3079019
1 700
3077260
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.