Olle Nordberg

441338

OLLE NORDBERG (1905-1986): Par i vårlandskap signerad och daterad Olle Nordberg -46, olja på pannå, ca 41x25 cm

Tavelvagn 30

Olle Nordberg

Budhistorik (4 bud)

3084884
3084843
3084840
3069102

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.