Tord Leander Engström oljemålning

441336

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 52x40 cm

Tavelvagn 30

Budhistorik (21 bud)
3084827
1 600
3085066
3084827
1 400
3084832
1 300
3084827

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.