Olle Hjortzberg

441333

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Landskap, signerad och daterad Olle Hjortzberg -59, pastell, ca 26x38 cm

Rum 5

Olle Hjortzberg
Budhistorik (11 bud)
3084763
2 400
3084559
3081816
3081816
1 800
3084556
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.