Pokaler silver

441332

POKALER, 3 st, silver, GAB samt CG Hallberg, 18/1900-tal, ena pokalen med lock och förgylld insida, kontrollstämplade, höjd ca 14-24 cm, vikt ca 920 g

Samtliga delar med gravyr, smärre bucklor

Silver

Pokaler silver

Budhistorik (6 bud)
3083581
2 600
3077230
2 400
3083354
3077230
3070692

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.