Dalahästar

441331

HÄSTAR, 10 st., Dalarna, 1900-tal, polykromt bemålade, höjd ca 10-19 cm

Smärre skador och färgbortfall

Diverse, Allmoge

Dalahästar

Budhistorik (29 bud)
3083830
13 500
3084772
13 000
3083830
12 500
3068788
12 000
3068788
8 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.