Alfred Collin

441327

ALFRED COLLIN (1880-1944): Segelbåt, signerad A Collin, olja på pannå, ca 59x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Alfred Collin

Budhistorik (17 bud)
3075026
1 600
3084692
3075026
1 400
3072449
1 300
3070754

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.