Lambrecht den Tyn oljemålning

441321

LAMBRECHT DEN TYN (1770-1816) tillskriven, månskenslandskap, olja på pannå, ca

Färgbortfall, retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Lambrecht den Tyn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3084108
3084035
1 400
3082129
1 300
3081975
3076787
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.