Oljemålningar porträtt

441320

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Par porträtt, olja på duk, ca 35x30 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Oljemålningar porträtt

Budhistorik (26 bud)
3084317
3084319
3084317
3 800
3084318
3 600
3084317
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.