Mapp Elvis

441313

TOM MOORE (född 1961) (6), mapp Elvis, färgserigrafier 6 stycken, signerade och numrerade, 86x69 cm; oramade

Geijersgatan 14, Göteborg

Mapp Elvis

Budhistorik (6 bud)
3095251
3091929
3095250
3091929
3080168
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.