Carl Fredrik Reutersvärd färglitografi

441312

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 171/200, färglitografi, 74x53 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (15 bud)
3096618
950
3096558
900
3096617
900
3096558
850
3096615

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.