Timo Solin oljemålning

441310

TIMO SOLIN (född 1947): Figurscen, signerad Timo Solin, olja på duk, 76x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Timo Solin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3096448
3095285
1 300
3091354
3087537
750
3079818
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.