Albert Johansson

441309

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, E.A., färglitografi, bladmått 46x63 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Albert Johansson
Budhistorik (15 bud)
3096792
1 800
3096809
1 700
3096792
1 600
3096800
3096792
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.