Jacob Dahlgren litografier

441308

JACOB DAHLGREN (född 1970): Komposition, signerad, ea, etsning, 15x15 cm; oramade

Geijersgatan 14, Göteborg

Jacob Dahlgren litografier
Budhistorik (6 bud)
3096892
600
3096887
550
3096884
500
3087886
450
3083715

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.