Timo Solin collage

441307

TIMO SOLIN (född 1947): Ansikten, signerad och daterad Timo Solin -08, blandteknik/collage, 39x33 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Timo Solin collage
Budhistorik (3 bud)

3090417
500
3090415
450
3087977

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.